[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but grupa7/07-04-emoc is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Emocje pełne niespodzianek

7 kwietnia w naszej grupie rozpoczęliśmy cykliczne zajęcia z zakresu edukacji społeczno- emocjonalnej, pt. „Emocje pełne niespodzianek”. Na pierwszych zajęciach, aby lepiej poznać każdego przedszkolaka pani psycholog poprosiła o przedstawienie się : powiedzenie swojego imienia i wskazania swojej ulubionej czynności czy też zwierzątka. Następnie „Motylki” na przedstawionych obrazkach zgadywały jakie emocje one ilustrują a później musiały ocenić jakie emocje przeżywał Mateusz- główny bohater opowiadania. Na zakończenie każdy z przedszkolaków miał za zadanie narysować jak się dzisiaj czuje, rysując odpowiedni wyraz twarzy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

{obraz}grupa7/07-04-emoc{/obraz}