bird
sun

Wizyta Świętego Mikołaja w grupie II

Dnia 06 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj . „Motylki” powitały go wierszem i piosenką. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, rozmawiał z przedszkolakami, zachęcał ich, aby były grzeczne. Na zakończenie Mikołaj został zaproszony przez dzieci do wspólnej zabawy.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła przedszkolakom wiele radości.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Święto pluszowego misia

   25 listopada, swoje święto obchodzi najmilszy przyjaciel dzieci- pluszowy miś. W naszej grupie z tej okazji, zorganizowaliśmy urodzinowe przyjęcie dla wszystkich misiów przyniesionych przez dzieci do przedszkola.Każde dziecko gościło przy stole swojego przyjaciela. Misie kosztowały pyszne ciasteczka oraz owocową herbatkę.Jak przystało na prawdziwe przyjęcie, nie zabrakło wesołej muzyki oraz tańców.

 

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. 6 listopada 2023r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka w grupie II „Motylki”.

 

Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor, Rafał Wlizło, przyjął dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia Pani Wicedyrektor, Urszula Zieniewicz, wręczyła także każdemu dziecku dyplom i „słodki” rożek.

Po zakończeniu części oficjalnej były wspólne zabawy z Rodzicami i słodki „motylkowy” tort.


Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!

Wizyta Policji oraz Straży Miejskiej

  Inspiracją do tego niezwykłego spotkania była realizacja tematyki ,,Bezpieczeństwo na drodze" Goście przybliżyli dzieciom podstawowe zasady poruszania po drogach oraz przybliżyli zasady postępowania podczas spotkania z nieznajomym. 

Dzień chłopaka

Pierwszy raz w tym roku, świętowaliśmy w naszej grupie Dzień chłopaka, który minął w atmosferze wspólnej zabawy. Dziewczynki, wręczyły swoim kolegom upominki, nie zabrakło również przytulasów oraz buziaków. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie upominków, które były uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.