bird
sun

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów.

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – tak wyglądał bal karnawałowy w przedszkolu. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach i zabawach.

Na zakończenie balu  wszystkie dzieci otrzymały słodkie cukiereczki.

   Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

   

   

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie maluszków

W styczniu jak co roku obchodzimy Dzień Babci i Dziadka z tej okazji w naszej grupie 20 stycznia zorganizowana została uroczystość, na którą dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały i tańczyły. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z wnukami a następnie na herbatę i kawę oraz słodki poczęstunek. Tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki laurki. Dziękujemy  za przybycie i wspaniałą wspólną zabawę !!!

 

Kochany Święty Mikołaju!

 

Miło Mikołaju, że do nas przybyłeś,

że przedszkolne progi dzisiaj odwiedziłeś.

Grzeczne dzieci czekały Mikołaju Święty

na spotkanie z Tobą i piękne prezenty.

Za Twe dobre serce pięknie dziękujemy,

w podarku wierszyki, piosenki śpiewamy. 

 

   

Uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

  

23 listopada 2022r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Krasnoludki od tego dnia zostały oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz drobny upominek - książeczkę i pudełeczko w kształcie kredki pełne pysznych słodkości.