bird
sun

Mikołajki

6 grudnia to wyjątkowy dzień wszystkich przedszkolaków. W grupie Krasnoludków towarzyszyły mu zabawy ruchowe przygotowane przez studenta, nasz występ dla Świętego Mikołaja i słodki poczęstunek. Zapraszamy do fotorelacji.

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 9 listopada 2023r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci pełne radości i ciekawości oficjalnie stają się częścią przedszkolnej społeczności. Po raz pierwszy nasze Maluchy zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i recytatorskie zaproszonym na tę uroczystość Rodzicom.

Po części artystycznej, Pani Wicedyrektor Urszula Zieniewicz pasowała dzieci wkraczające w świat edukacji, które otrzymały pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Uroczystość zakończyły zabawy taneczne z Rodzicami i poczęstunek.

Gratulujemy naszym Przedszkolakom!

Jesień u Krasnoludków

W naszej grupie, choć najmłodszej dużo się dzieje. A to tylko niektóre działania wspólnie realizowane: dzień chłopaka, przygotowywanie kącika przyrody pełnego darów nowej pory roku, który każdego tygodnia się zmieniał,  degustacja pysznych naturalnych soków, spotkanie z panem policjantem, nauka przechodzenia przez ulicę po pasach.

Dzień Przedszkolaka

Dzień dobry, to MY Krasnoludki! Jesteśmy najmłodszą grupą, która liczy 22 dzieci, w tym 14 dziewczynek i 8 chłopców. Naszą pierwszą wspólną uroczystością był Dzień Przedszkolaka.