Dzień Babci i Dziadka u Mróweczek

„Za to, że jesteś Babciu z nami, tak bardzo Babciu cię kochamy…”

„Nasz Dziadek to jest super mężczyzna…”

Te cytaty pochodzą z piosenek, które Mróweczki wykonały swoim Babciom i Dziadkom podczas Ich święta, które odbyło się 17 stycznia w naszym przedszkolu.

Przedszkolaki wystawiły Jasełka, zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wiersze. Goście nagrodzili brawami prezentację taneczną – wiązankę tańców i piosenek podlaskich.

Mamy nadzieję, że upominki, które dzieci wręczyły Gościom przyniosły im radość. Dzieci bardzo się starały i włożyły dużo serca w ich wykonanie. Ale największą radość Babcie i Dziadkowie sprawili wnukom, biorąc aktywny udział we wspólnych zabawach i tańcach.

Babciu, Dziadku – kochamy Was. Dziękujemy, że jesteście, że nas wspieracie, że daliście nam tak wspaniałych Rodziców. Zapewniamy, że zawsze będziecie w naszych sercach…