Dzień Kobiet

Marzec pięknie się wystroił,
W kole między dziećmi stoi
I gromadkę uśmiechniętą
Pyta: jakie dzisiaj święto?...
Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!
Marzec wyjął grosik srebrny,
Teraz będzie mu potrzebny.
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
Kupić bukiet na święto kobiet.

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także  świętowały w tym dniu. W każdej grupie przedszkolnej obchodzono uroczyście Dzień Kobiet .  Chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom. Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, natomiast chłopcy zachowywali się wyjątkowo w tym dniu, byli mili i uczynni.  Nasze dziewczynki - Biedroneczki przybyły do przedszkola pięknie wystrojone. Chłopcy wręczali dziewczynkom piękne prezenty, za których przygotowanie dziękujemy serdecznie rodzicom Tosi - Pani Ewie i Piotrowi Baczkura (Rada Rodziców).

Wszyscy chłopcy w tym wyjątkowym dniu składali życzenia swoim koleżankom. Dodatkowo słodką niespodziankę dla naszych małych pań przygotował Łukaszek Chajkaluk oraz Gabrysia Caruk. W międzyczasie odwiedziła nas również najmłodsza grupa naszych przedszkolaków ,,Krasnoludki", które również złożyły nam piękne życzenia i podarowały piękną laurkę. Na zakończenie tak miłego dnia niespodziankę naszym małym kobietkom przygotował Kamilek Knigawka, który podarował każdej dziewczynce różę.

Wszystkie panie  i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Wszystkim paniom życzymy:

SPEŁNIENIA MARZEŃ , NAJPIĘKNIEJSZYCH DNI PRZEPEŁNIONYCH SŁOŃCEM I CIEPŁYM UŚMIECHEM!