Dzień Rodziny u " Tygrysków"

W tym roku święto Mamy i Taty  Tygryski uczciły podczas wyjazdowego pikniku , który odbył się w Woskrzenicach Małych. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie i wokalne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim kochanym Rodzicom upominki i  mogły korzystać bez ograniczeń z atrakcji, które czekały na nie: zjazd na tyrolce, ścianka wspinaczkowa, trampolina, przejażdżka na koniku i kiełbaski.