Wycieczka do Biblioteki Barwnej

Dnia 26 kwietnia wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do Biblioteki ,,Barwnej". W spacerze pomagały nam studentki AWF. Bardzo szybko dotarliśmy na miejsce, w którym przywitała nas bardzo miła Pani Bibliotekarka - Emilia Waszczuk, ciocia naszej Gabrysi. Ostatni raz w Bibliotece byliśmy jako 3 latki, w związku z czym od kwietnia, będziemy tam uczęszczać systematycznie raz w miesiącu. Pani Emilia przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia, czytała dzieciom książki, zadawała pytania, dzieci rozwiązywały zagadki, obejrzały przedstawienie cieni, oglądały książeczki oraz bawiły się w kąciku zabaw. Część dzieci znało już bibliotekę, niektóre nawet miały ze sobą karty i wypożyczyły książeczki, zaś niektórym trzeba było przypominać o zasadach  zachowania się w takim miejscu. Dziękujemy cioci Gabrysi - Pani Emilii Waszczuk za przygotowanie bardzo ciekawych zajęć.