bird
sun

Grupa VIII - Tygryski

Tygryski świętują " Dzień Dziecka"

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasze Tygryski z radością świętowały swój dzień − Dzień Dziecka. Obchody tego wyjątkowego dnia rozpoczęliśmy od przeczytania listu od Tęczowej Wróżki, która w swym liście poprosiła dzieci o pomoc w odzyskaniu tęczy i zaproponowała dzieciom wykonanie różnorodnych „ tęczowych „ zadań. Na początek stworzona została piękna tęcza malowana rękami, dedykowana wszystkim dzieciom na całym świecie.  Najwięcej radości przysporzyły jednak zawody sportowe na świeżym powietrzu oraz puszczanie wielkich baniek mydlanych.  A konkurencje były przeróżne, wyścigi z woreczkiem na głowie, z kółkiem ringo, które trzeba było zawiesić na pachołku, rzuty do celu, przeciąganie liny. Nasze Tygryski świetnie się bawiły także podczas wykonywania śmiesznych zdjęć w „ fotobudce”. Do tego odrobina smakołyków, wspaniałe upominki - kubeczki ze zdjęciami kolegów i  koleżanek, pamiątkowe certyfikaty super dziecka oraz balonowe niespodzianki i już wszyscy byli zadowoleni.

 

Dzień Rodziny u Tygrysków

„Na dobre i na złe jest rodzina,

na dobre i na złe niech się trzyma!” 

 

 Mama i Tata to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Dlatego też w grupie Tygrysków w dniu 28.05.2021 r.  został zorganizowany Dzień Mamy i Taty. Była to inna uroczystość, bo bez obecności kochanej mamy i kochanego taty jednak wyczekiwana przez nasze przedszkolaki oraz pełna wzruszenia i radości.  Odświętnie ubrane dzieci zaprezentowały program artystyczny: wiersze, piosenki oraz życzenia dla kochanych rodziców. Przedszkolaki w ten sposób  pokazały swoim rodzicom, jak bardzo ich kochają.

 

 

                                                                           

 

 

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Tygryski bardzo ładnie zaprezentowały się przed kamerą biorąc udział w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Rodzicom naszych przedszkolaków serdecznie dziękujemy za przygotowanie strojów.

Teraz prosimy Państwa o głosy - poprzez polubienie filmiku w komentarzu dodanym przez p. Renatę Mincewicz na facebookowej stronie programu Dwujęzyczny Przedszkolak - Angielski w przedszkolu. Dziękujemy za każdy oddany głos! 

Link: 

Informacja

Szanowni Państwo!

W związku z zamknięciem placówek przedszkolnych informację o wysokości opłat za pobyt w przedszkolu i żywienie dzieci przekazujemy w formie mailowej.

Informujemy, iż w należności za pobyt dziecka w przedszkolu w miesiącu kwietniu 2021 r. uwzględniono jedynie 10 dni, tj. okres  od 19 kwietnia 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. , jednocześnie odliczając z należności 3 dni, tj. 29-31 marca 2021 r., kiedy przedszkola zostały zamknięte.

Dotyczy to wszystkich dzieci niezgłoszonych na pobyt w dniach zamknięcia przedszkola, tj. 29 marca 2021 r. - 16 kwietnia 2021 r.

Opłaty za pobyt dzieci, które zostały zgłoszone do przedszkola na zajęcia opiekuńcze (29 marca – 16 kwietnia) przez rodziców wykonujących zawody wymienione w rozporządzeniu dotyczącym zamknięcia przedszkola z powodu sytuacji epidemiologicznej, zostały naliczone zgodnie z informacją o okresie  uczęszczania dziecka do placówki.

Opłaty za żywienie dziecka w przedszkolu za miesiąc kwiecień zostały naliczone za 10 dni, tj. okres przewidywanego powrotu dzieci do przedszkoli    (19 kwietnia).

W odpisach za żywienie uwzględniono 3 dni nieobecności dziecka w przedszkolu z powodu zamknięcia przedszkola (29 marca – 31 marca) oraz inne marcowe nieobecności.

Z uwagi na niską kwotę naliczeń za żywienie w kwietniu, część odpisów za żywienie z miesiąca marca będzie regulowana przy naliczeniu opłat za żywienie za miesiąc maj 2021 r.

Dotyczy to dzieci, które były nieobecne w przedszkolu powyżej 10 dni.

W imieniu księgowości zespołu

Urszula Zieniewicz