bird
sun

Grupa VI - Jeżyki

Dzień Dziewczynek

Dzień Dziewczynek w "Jeżykach" to prezenty, życzenia i słodki poczęstunek. Dziękujemy chłopakom za piękne różowe kubeczki! Na pewno się przydadzą! Nasi koledzy wiedzą, że dziewczynki lubią różowy kolor!

 

Wychowanie do wartości

Dnia 1 października w naszej grupie gościliśmy panią Dorotę, która rozpoczęła cykl zajęć w ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną. Na pierwszym spotkaniu dzieci poznały słowo "odpowiedzialność" na podstawie fragmentów książki "Jak Anitce uciekły zabawki" czytanej przez naszego gościa. Teraz Jeżyki już wiedzą co to znaczy być odpowiedzialnym za coś lub za kogoś i chętniej sprzątają zabawki w sali.  

Świętujemy

 

   30 września, obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” dziewczynki, wręczyły kolegom upominki w postaci kolorowych kubeczków. Tego dnia nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz oczywiście mnóstwa życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Z pewnością był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.

 

 

 

Jeżyki w kaplicy

29 września wybraliśmy się na spacer po naszym mieście. Poszukując herbu dotarliśmy do kościoła pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Mieliśmy okazję obejrzeć postać patrona Białej Podlaskiej, ale również wysłuchać ks. Dariusza, który chętnie opowiedział o tym co przedstawiają wszystkie ścienne obrazy znajdujące się w kaplicy.  Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i urozmaicenie naszego dnia codziennego.

Dzień Przedszkolaka

A cóż to był za dzień wspaniały! Same niespodzianki: zabawy przy muzyce i nie tylko, pyszny słodki poczęstunek, wręczenie ozdobnych opasek na głowę i medali, a na koniec kolorowych balonów. Szkoda, że Dzień Przedszkolaka nie może być każdego dnia!