bird
sun

Grupa VI - Jeżyki

Wesołych Świąt

Świąt prawdziwie świątecznych,
Ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz,
Jaśniejących pierwszą gwiazdką.
Niech z nut świątecznych zapachów
Powstanie najpiękniejsza kolęda
I czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

Zdrowych i Radosnych Świąt

 

 

Nagrodzeni

A oto nasi laureaci konkursów:

- Ala Gr. zajęła II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie fotograficznym "Witajcie w naszej bajce"  zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Białej Podlaskiej. Głównym celem było uwiecznienie na zdjęciu wszystkich członków rodziny wcielających się w bajkowe postacie

- i Zosia Ch. otrzymała nagrodę za wiersz pt.„Okulary” Juliana Tuwima w konkursie recytatorskim „Wierszobranie” organizowanym rokrocznie  przez Klub Kultury Eureka w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy naszym dziewczynkom i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Mikołajki

"W mroźną noc grudniową 

wśród śnieżnej zamieci

Para reniferów z nieba do nas leci..."

Wierszem i piosenką Jeżyki powitały Mikołaja, który obdarował dzieci nie tylko wspaniałymi prezentami, ale również częstował słodkimi cukierkami. Wszystkie przedszkolaki dziękowały za wspaniałe upominki i chętnie stawały do wspólnego zdjęcia.

Udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu"

   Dzień 10 listopada 2021 roku był bardzo ważny dla wszystkich dzieci. Już od rana wchodziły do sali  z dumą i uśmiechem na twarzy prezentując się pięknie w strojach galowych. Tego dnia o symbolicznej godzinie 11.11 dzieci z  naszej grupy wspólnie z  dziećmi z innych grup przedszkolnych odśpiewały hymn Polski włączając się w akcję MEN "Szkoła do hymnu".