bird
sun

Dzień Taty w grupie "Motylki"

Kochany Tato - zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,

wspierasz i uczysz życia w miłości.

Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,

skromne życzenia Ci ofiarować.


Olimpiada Przedszkolaka w grupie V

18 czerwca odbyła się Olimpiada Przedszkolaka. Studenci AWF-u pod nadzorem swoich wykładowców przygotowali naszym milusińskim konkurencje sportowe wymagające zwinności, szybkości i sprawności ruchowej. „Motylki” dzielnie spisały się w roli sportowców. Wszyscy starali się zaliczyć jak najwięcej konkurencji. Wysiłek włożony w ich pokonywanie został nagrodzony napojem oraz upominkiem rzeczowym umożliwiającym przedszkolakom aktywne spędzanie czasu.


Dzień Dziecka

1 czerwca celebrowaliśmy dzień, na który każde dziecko czeka cały rok. W tym wyjątkowym dniu, czekały na nas niesamowite atrakcje. Już z samego rana w naszej sali słychać było muzykę, która zachęcała do wesołych pląsów. Nasze Panie, malowały nam na buziach rozmaite wzorki. Na świeżym powietrzu, puszczaliśmy bańki, pokonywaliśmy tor przeszkód oraz przeciągaliśmy linę z podziałem na chłopców i dziewczynki. Uwieńczeniem tego dnia był słodki poczęstunek oraz wspaniałe prezenty. Ach co to był za dzień...

 

13 maj

 

Dzień Dobrego Słowa - Home | Facebook

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

   13 maja jak co miesiąc w naszej grupie, odbył się Dzień dobrego słowa, którego inicjatorką jest p. dr Iwona Majewska –Opiełka. Dzień Dobrego Słowa narodził się z pragnienia, by uczynić świat lepszym, piękniejszym, szczęśliwszym. Tak więc tego szczególnego dnia, przygotowaliśmy żółte serduszka dla naszych kochanych bliskich. Każde dziecko, pomyślało co chciałoby ważnego powiedzieć bliskiej osobie. Następnie nasza Pani na każdym serduszku, zapisała nasze ciepłe słowa skierowane do naszych kochanych rodziców. Bez wątpienia był to naprawdę dobry dzień.