Piknik rodzinny

W dniu 13 czerwca  w grupie "Gwiazdeczki" odbył się integracyjny piknik rodzinny. Z inicjatywy rodziców,  przedstawicieli rady oddziałowej  oraz uprzejmości mamy Maksia piknik odbył się w pięknym Ośrodku Agroturystyki "Mustang" w Rakowiskach. Gwiazdeczki i ich rodzice miały okazję spędzić wolny czas na łonie natury, a cała grupa mogła się zintegrować. Przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną przygotowaną na tę okazję. Dzieci korzystały z atrakcji znajdujących się na miejscu i oglądały mieszkające w agroturystce ciekawe zwierzęta. Podziękowania należą się również mamie Marysi J. za  profesjonalną oprawę fotograficzną (zdjęcia  z pikniku). Mimo niesprzyjającej pogody piknik może zaliczony być do udanych.
Serdecznie dziękujemy -wychowawczynie grupy.