bird
sun

Grupa IX - Misie

Wizyta w kościele św. Michała Archanioła

29 września dzieci z grupy Misie uczęszczające na zajęcia katechetyczne wybrały się do kościoła pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, który jest patronem naszego miasta. Dzieci z zainteresowaniem odkrywały tajemnice wnętrz kościoła, również wysłuchały ks. Dariusza, który opowiedział o tym co przedstawiają wszystkie freski znajdujące się w kościele. Na koniec każde dziecko otrzymało pamiątkowy obrazek. Dziękujemy serdecznie księdzu za możliwość odwiedzin i poświęcony nam czas.

Dzień Chłopaka

30 września w grupie "Misie" obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Pani wraz z dziewczynkami przygotowała super krawaty oraz dyplomy dla naszych chłopców. Nie zabrakło zawodów sportowych, zręcznościowych i matematycznych. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Były też drobne upominki ufundowane przez rodziców. Dziękujemy.

Dzień Przedszkolaka w grupie Misie

 

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień- Dzień Przedszkolaka. Już od razu z rana, po przywitaniu się, dzieci przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych zabawach integracyjnych. W dalszej części uroczystości pani złożyła przedszkolakom najlepsze życzenia, wręczyła medale i dyplomy z okazji ich święta. Nie zabrakło zabaw z balonami i mydlanymi bańkami. Dużą frajdę sprawiło dzieciom dekorowanie sylwety balonika według własnego pomysłu. Impreza udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.