Zakończenie roku szkolnego - Smerfiki

Nasze Smerfiki dnia 21 czerwca wspólnie z Rodzicami odwiedziły Alpakaland w Ogrodnikach. Pomimo deszczu mogliśmy wspólnie spędzić czas i poznać poza terenem przedszkolnym.

Natomiast 28 czerwca wręczałyśmy naszym Smerfom dyplomy za aktywne działania i wspólną zabawę  w mijającym roku szkolnym. Dodatkowo nasze Smerfy otrzymały certyfikaty uczestnictwa w Międzynarodowym Programie Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci"/,,Bilingual Future" - mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się przystąpić do programu.

Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom za współpracę, za prezentowanie swoich zawodów, pasji, zakup artykułów papierniczych, fotografowanie uroczystości i wiele innych wspólnych działań.

Dziękujemy Radzie Rodziców- m.in. Pani Katarzynie Daniluk za pomoc w organizacji uroczystości przedszkolnych i zakup upominków dzieciom z okazji imprez okolicznościowych (z okazji Dnia Przedszkolaka, Mikołajek, Dnia Dziecka czy Olimpiady Przedszkolaka).

Zapraszamy do obszernej fotorelacji :) Za zdjęcia z Alpakalandu dziękujemy Rodzicom Róży - Państwu Sylwii i Piotrowi Ostapiuk.

Życzymy naszym Smerfikom i ich Rodzinom wymarzonych wakacji i zasłużonego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!