Święto Pluszowego Misia

,,Miś pluszowy – mój przyjaciel

Zawsze blisko przy mnie jest.

Czy się śmieje, czy też płacze,

On przytulać lubi się!"

25-go listopada obchodziliśmy w naszej grupie ,,Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione maskotki: misiaki pluszaki. Były to, misie duże, średnie i najmniejsze. Jeszcze przed śniadaniem dzieci przywitały naszych gości misiów zabawą integracyjną w kole. Następnie z wielkim zainteresowaniem wysłuchały wiersza o misiu, któremu ktoś oberwał ucho i się nie przyznał. Później przedszkolaki wykonały pracę plastyczną w formie kolorowych misiów przy piosence pt. ,,Rysujemy misia”. Każde dziecko miało okazję uczestniczenia w sesji zdjęciowej. W sali Króliczków nie zabrakło także zabaw i pląsów. Dzieci otrzymały odznaki pluszowego misia, które mogły zabrać ze sobą do domu. To był dzień radosny i pełen wrażeń.