bird
sun

Popołudniowe czytanie bajek

W ubiegłym tygodniu naszą grupę odwiedziła Marysia, siostra Lidzi, wraz z koleżanką Ola. Przedszkolaki z uwagą słuchały bajki o Tygrysku, którą pięknie nam przeczytała Marysia. Serdecznie dziękujemy!

Dzień Dobrego Słowa- 13 luty

O ile miesiąc luty większości kojarzy się z Walentynkami, o tyle u nas dniem pełnym miłości i ciepłych słów był właśnie 13 lutego. Dzień Dobrego Słowa obchodziliśmy w tym miesiącu pod hasłem „Okaż swoje uczucia dobrym słowem nie tylko w Walentynki”. 

13 luty był dniem po brzegi wypełnionym serdecznością, wzajemnym szacunkiem i przyjazną atmosferą. Niewątpliwie poruszył wiele serc skłaniając wszystkich do tego, by okazywanie uczuć dobrym słowem stawało się naszym nawykiem.

Święto Babci i Dziadka

Babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Pomagają budować tożsamość młodych ludzi i kształtują ich osobowość. Dlatego dzieci z grupy Tygrysków zaprosiły ich do przedszkola na wspólne świętowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Przedszkolaki w ramach podziękowań za ich ciepło, wrażliwość i życzliwość przygotowały przedstawienie, poczęstunek i zaprosiły do wspólnej zabawy. Później obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami, nie zabrakło także wspólnie zrobionych zdjęć z babciami i dziadkami.

 

                                                                               Babciu i Dziadku żyjcie nam sto lat!

Tygryski na balu

W miniony wtorek Tygryski dobrze bawiły się na balu karnawałowym. Każdy przedszkolak był kolorowo i pięknie przebrany. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

 

Jasełka w wykonaniu Rodziców dzieci z grupy " Tygryski"

 Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku  postanowiłyśmy w sposób wyjątkowy przeprowadzić tę uroczystość, integrując tym razem rodziców. Dnia 5 stycznia 2023 roku rodzice przedszkolaków z grupy „ Tygryski” wystąpili przed swoimi dziećmi i publicznością.  Wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój, pokazując dzieciom i zaproszonym gościom swoje umiejętności wokalno– aktorskie.

 Mimo dużej ilości obaw i stresu rodzice stanęli na wysokości zadania i w sposób wyjątkowy przedstawili nam historię Narodzenia Jezusa Chrystusa. Byliśmy świadkami pięknego śpiewu i gry aktorskiej.

 Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za poświęcony czas, pracę, oddanie, zaangażowanie, miłą atmosferę i serce.