bird
sun

Sukces Nikoli

Chcemy pochwalić się kolejnym sukcesem, a mianowicie Nikola z naszej grupy została wyróżniona w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Aktywna rodzina to zdrowa rodzina" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 6. Nikola odebrała nagrodę z rąk prezydenta miasta Biała Podlaska- pana Michała Litwiniuka. Cieszymy się i czekamy na kolejne sukcesy naszych Gwiazdeczek!

Urodziny Koziołka Matołka

Gwiazdeczki wykonały czerwcowe zadanie wynikające z udziału w projekcie "Idź Ty sobie, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa", a mianowicie zorganizowały urodziny Koziołka Matołka. Dzieci złożyły życzenia Koziołkowi oraz zaśpiewały "Sto lat". Na koniec przedszkolaki uformowały z plasteliny  torciki urodzinowe dla Koziołka.

Dzień Dziecka

31 maja nasze Gwiazdeczki, korzystając z zaproszenia rodziców Neli, miały okazję do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Impreza połączona była z obchodami Dnia Dziecka. Bawiliśmy się świetnie. Największą atrakcją była wielka zjeżdżalnia i wata cukrowa. Nasze Gwiazdeczki chętnie rysowały kolorową kredą na placu, karmiły żółwia, przywitały się z Helenką - czyli wesołą suczką pilnującą obejścia. Przypomnieliśmy sobie nasze przedszkolne zabawy i piosenki, do których na gitarze przygrywał nam tata Neli. Dziękujemy pani Iwonie i panu Jackowi za miłe przyjęcie i zorganizowanie atrakcji.