[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but grupa1/ogrodek is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ogródek na parapecie

W ostatnim tygodniu marca ,,Krasnoludki” stały się ogrodnikami. Przygotowały wszystko co jest potrzebne do założenia ogródka  na parapecie sali przedszkolnej tj. ziemię, doniczki, skrzynki, łopatki, grabki, nasionka oraz  roślinki: bratki, stokrotki, prymulki i cebulkę na szczypiorek. Rzeżucha znalazła natomiast miejsce w małych pojemniczkach. Ogromne zaangażowanie przedszkolaków w stworzenie ogródka przyniosło oczekiwany rezultat, bo zrobiło się kolorowo i wesoło. Dzięki tym działaniom dzieci nauczyły się siać i sadzić. Poznały też  jakie czynniki potrzebne są do rozwoju roślin, pamiętają o potrzebie pielęgnowania roślin. Niektóre z nich za jakiś czas zostaną wykorzystane do smacznych kanapek. To była wspaniała przygoda.

{obraz}grupa1/ogrodek{/obraz}