[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but grupa1/chlopaki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Święto Chłopców w Krasnoludkach

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki z naszej grupy złożyły życzenia naszym chłopcom oraz wręczyły dyplomy Super Chłopaka. Każdy z chłopców miał okazję zrobić sobie super fotografię w fotobudce. Uwieńczeniem tego wyjątkowego  dnia były wręczone upominki.  Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

{obraz}grupa1/chlopaki{/obraz}