[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but grupa1/bezpieczny is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Krasnoludki poznają zasady ruchu drogowego

W ramach zaplanowanej tematyki tygodniowej pt:” Bezpieczny przedszkolak " realizowaliśmy cykl zajęć na temat bezpiecznego poruszania się po drodze i ulicy.  Zapoznaliśmy się z zasadami ruchu drogowego (droga dziecka z domu do przedszkola i z przedszkola do domu), a także omówiliśmy zachowania niedopuszczalne „na drodze”. Poznaliśmy procedurę przechodzenia przez jezdnię i zastosowanie sygnalizacji świetlnej, jej kolorów i ich znaczenia. Chętnie uczestniczyliśmy w zabawach dydaktycznych oraz muzyczno- ruchowych, podczas których kształtowaliśmy umiejętności bezpiecznego zachowania się na drodze i ulicy.

{obraz}grupa1/bezpieczny{/obraz}