[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but krasnoludki19/policjant is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wizyta przedstawicieli policji

Do naszej grupy zaproszeni zostali bardzo wyjątkowi goście, a mianowicie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się czym zajmują się policjanci, jak należy bezpiecznie poruszać się po chodniku, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Dzieci mogły obejrzeć przedmioty potrzebne w codziennej pracy przedstawicieli policji a nawet miały okazję przymierzyć kamizelkę i czapkę Pani policjantki. Za wyjątkowe spotkanie bardzo dziękujemy.

{obraz}krasnoludki19/policjant{/obraz}